Ako nám môžete platiť za tovar

PLATBA KARTOU ON-LINE Comgate

Cena: zadarmo

Platba kartou je bezpečná. Pri akceptácii platobných kariet využívame 3D-Secure riešenie, čo je najmodernejšia aplikácia kartových asociácií MasterCard a Visa umožňujúca bezpečné platby kartou na internete. Po dokončení objednávky budete presmerovaní na zabezpečené stránky ComGate, kde zadáte požadované údaje pre platbu.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267


RÝCHLA PLATBA ON-LINE BANKOVÝM PREVODOM

Cena: zadarmo

Platba cez internetové bankovníctvo s okamžitým potvrdením platby. Bezpečnosť zaručuje Vaša banka, pretože transakcie prebiehajú priamo v jej prostredí a sú zabezpečené systémami banky. Zo zoznamu bánk vyberiete svoju banku a po stlačení tlačidla Zaplatiť budete presmerovaní do svojho internetového bankovníctva, kde sa po prihlásení zobrazí predvyplnený platobný príkaz. Po zaplatení budete presmerovaní späť do e-shopu.


PLATBA ŠTANDARDNÝM BANKOVÝM PREVODOM

Cena: zadarmo

Tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet (3111897686 /2010). Údaje k platbe Vám budú zobrazené po odoslaní objednávky, kedy budú tiež automaticky odoslané na Váš email. Nemusíte sa obávať, účet je vo Vašej mene a s platbou nie sú spojené žiadne ďalšie poplatky.

 

DOBIERKA

Cena dobierky: 1,9 €

Dobierka je spôsob doručenia tovaru, pri ktorom zaplatíte za tovar kuriérovi alebo poštovému doručovateľovi v hotovosti alebo platobnou kartou pri prevzatí tovaru.

!! Spôsob platby dobierkou nie je možné zvoliť u paravánov. Paravány je nutné zaplatiť bankovým prevodom alebo on-line platobnou kartou vopred !!