O nás

Belito - sme dodávateľmi bytových dekorácií, ako sú špičkové vliesové tapety, dizajnové obrazy, paravány atď. Našou prioritou na tomto trhu je ponúkať prvotriedny tovar s vysoko kvalitnými materiálmi a technológiami. Preto sme nekompromisne vybrali dodávateľov fototapiet, paravánov, obrazov atď. práve kvôli stopercentnej kvalite výrobkov. Všetky sa vyrábajú pomocou najnovších technológií tlače s vysokým rozlíšením, ručne maľované obrazy potom vytvára tím skúsených umelcov, takže každý z obrazov je úplný originál.

Vážime si Vás ako zákazníka, ktorý sa rozhodol skrášliť svoj domov, kanceláriu alebo iný interiér, a sme pripravení pomôcť vám vniesť doň čaro dizajnu, ktoré vám prinesie dlhodobú radosť. Vy, ako spokojný zákazník, ste pre nás najväčšou odmenou. Vždy Vás budeme plne informovať o každom kroku vašej objednávky, aby ste mali prehľad o tom, v akom štádiu sa práve nachádza a kedy môžete očakávať jej doručenie.

Naše výrobky sú veľmi obľúbené aj v ordináciách, kozmetických salónoch, wellness, hotelových a kúpeľných interiéroch, recepciách a zasadacích miestnostiach vo firmách atď. Určite si pozrite našu širokú ponuku približne 4500 tapiet, 5000 obrazov a takmer 3000 obrazoviek, veríme, že si budete môcť vybrať presne podľa svojho vkusu.

Vliesové fototapety, ktoré ponúkame, sa vyrábajú digitálnou Full HD UV tlačou na vlies najvyššej kvality s gramážou 120-150 g/m2 (netkaná textília, nie papier!). Pevné, stálofarebné a umývateľné fototapety sú českej alebo nemeckej výroby. Sú nealergénne, bez zápachu, paropriepustné, a preto sú vhodné do spální a detských izieb. Lepenie tapiet na stenu je veľmi jednoduché a zvládne ho aj začiatočník. Odstránenie je podobne jednoduché a nie je potrebný žiadny špeciálny postup. Jednoducho ich odlepte pomalým ťahom.

Špičkové dizajnové paravány sú nemeckej výroby, vyrobené vo vysokej kvalite, natiahnuté na pevnom drevenom ráme a s obojstrannou potlačou Full HD. Určite si nájdu miesto vo Vašej domácnosti, firme, kaderníckom alebo kozmetickom salóne, zdravotníckom alebo wellness zariadení, všade tam, kde chcete vizuálne oddeliť časti miestnosti, potrebujete intímny priestor na prezliekanie, ukryť sušičku na bielizeň atď.

Luxusné dizajnové obrazy sú tiež vytlačené modernou technológiou digitálnej UV permanentnej tlače s vysokým rozlíšením, veľmi živými farbami a jasnými detailmi, ktoré nevyblednú ani pri dlhodobom pôsobení slnka. Špeciálne plátno Canvas je napnuté na drevenom ráme, strany obrazu sú tiež potlačené a obraz je pripravený na zavesenie hneď po vybalení z krabice. Stačí sa len rozhodnúť, kam ho chcete zavesiť, a zatĺcť klinec.

 

Určite sa pozrite na naše ďalšie produkty, ako napríklad:

- Samolepiace fototapety - vhodné aj na renováciu nábytku alebo kuchyne
- Parádne obrazy na akrylátovom skle - dizajnová špička
- Originálne ručne maľované obrazy
- Obrazy a mapy na korku - nástenky s možnosťou pripnutia cestovateľských zážitkov, pre plánovačov a cestovateľov