Fototapeta - Farebná mozaika

Lepidlo zadarmo

53,20 €
Varianta neexistuje
ks

Fototapeta - Farebná mozaika. Pruhy fototapety s tzv. nekonečným vzorom, ktoré prispôsobíte presne na Vašu stenu. Vzor na pásoch tapety na seba nenadväzuje a poskytuje veľkú voľnosť pri lepení. Vlís 120g/m2 a FullHD potlač. Tapeta je priedušná, stena dýcha. viac

Varianty1

Šírka x Výška Dostupnosť Cena Množstvo (ks)
Fototapeta - Farebná mozaika 50x1000 V centrálnom sklade - doručenie 4-6 pracovných dní viac 53,20 €

Vliesová fototapeta - "Farebná mozaika"

Naše moderné fototapety sú vyrobené z poctivého a ekologického vliesu s gramážou 120 alebo 150 g/m2, vďaka čomu sú vodoodolné a paropriepustné, a teda veľmi šetrné k Vašim stenám, ktoré tak môžu dýchať.

Vytlačené sú špeciálnou technológiou digitálnej UV permanentnej HD tlače s vysokým rozlíšením, farby sú jasné a nevyblednú. Vďaka ekologickým farbám sú bez zápachu, a teda zdravotne nezávadné, a môžete ich bez obáv používať aj v detskej izbe alebo spálni.

Tapeta sa dodáva v jednej rolke so šírkou 50cm s jasne vyznačenými značkami na jednoduchú orientáciu pri rezaní jednotlivých pruhov. Tieto sa lepia bez preloženia, takže spoje nie sú viditeľné. Dostatočné množstvo lepidla Vám dodáme zadarmo.


Budete pozerať, ako Vám jediná tapeta pomôže oživiť Váš domov, kanceláriu alebo rokovaciu miestnosť, prípadne kúpele, kaderníctvo, hotelové chodby atď. Stačí si vybrať podľa svojho vkusu, ponúkame viac ako 3500 vzorov.

 

Kľúčové vlastnosti fototapety:

  • veľmi kvalitný vlies 120g/m2
  • špičková UV pernamentná tlač s vysokým rozlíšením a polomatným povrchom
  • odolná vodě aj oteru, možno ľahko pretierať vlhkou handričkou
  • použité materiály a farby sú ekologické a zdravotne nezávadné
  • tepelně izoluje stenu a dovolí jej dýchať
  • jednoduché lepenie bez viditeľných spojov, pomôže zakryť drobné nedostatky steny
  • dobre zabalené v kartónovej krabici

 

Lepenie tapety na dobre pripravenú stenu je veľmi jednoduché a rýchle a zvládne ho každý, viď. Návod na lepenie. Na rozdiel od papierových tapiet sa lepidlo nanáša valčekom alebo štetcom len na stenu, nie na zadnú stranu tapety.

Ak sa neskôr rozhodnete tapetu vymeniť alebo úplne odstrániť, môžete pôvodnú tapetu pomaly odlepiť ľahkým ťahom smerom nahor od spodného rohu tapety bez poškodenia podkladovej steny.

 

Parametre
Typ fototapety
Materiál vlies
Povrch hladký
Lepenie lepidlom
Umiestnenie do spálne a obývačky
Štýl moderný
Gramáž 120g/m2
Technológia digitálna UV tlač s vysokým rozlíšením
Balenie kartónová krabica
Farba viacfarebná